Pół wieku wspólnej drogi to wyjątkowy powód do dumy i wzruszeń.
W Urzędzie Stanu Cywilnego spotkało się dziś 9 par, które świętowały swoją 50. rocznicę ślubu.
Jubilaci otrzymali z rąk Burmistrza Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadane przez Prezydenta RP – symbol uznania za piękne świadectwo miłości i wytrwałości.
To prawdziwe święto więzi i dowód, że wspólne życie może być najpiękniejszą podróżą.
Spotkanie uświetnił występ Chóru Cecylia





























